Masz problem z nieestetycznymi plamami czy przebarwieniami na twarzy? Chciałabyś, aby koloryt Twojej skóry był wyrównany? W takim razie powinnaś pomyśleć o poddaniu się zabiegowi Intraceuticals, który działa na bazie serum Opulence – specjalnie dobranej mieszanki składników aktywnych. Mają one pomóc w pozbyciu się niechcianych mankamentów skóry oraz ujędrnić ją i uelastycznić. Ten zabieg to prawdziwa rewolucja na rynku ze względu na to, że nie posiada żadnych przeciwwskazań – jest całkowicie bezpieczny i zapewnia zadowalające efekty.

Czym jest Intraceuticals?

Najprościej rzecz ujmując, jest to specjalna metoda intensywnego odżywiania skóry połączona z jednoczesną redukcją najczęstszych dolegliwości, z którymi można walczyć po dobraniu odpowiedniego serum, dostosowanego do rodzaju problemu. W ramach tej metody lekarz może zaproponować cztery zabiegi, każdy przy użyciu innej mieszanki składników aktywnych. Należą do nich: Rejuvenate, czyli kuracja odmładzająca kwasem hialuronowym, Atoxelene redukujące zmarszczki mimiczne okolic ust i oczu, Clarity polegające na łagodzeniu stanów zapalnych i trądziku różowatego raz Opulence – zabieg leczący przebarwienia.

Składniki aktywne serum Opulence

 • Kwas hialuronowy, łączący włókna kolagenowe, które są odpowiedzialne za młody wygląd skóry.
 • Witamina A, będąca antyoksydantem chroniącym przed wolnymi rodnikami oraz uelastyczniającym skórę.
 • Skwalen, czyli naturalnie występująca w naszym organizmie substancja, odpowiedzialna za działanie regenerujące, odżywcze i antybakteryjne.
 • Botaniczny kompleks, czyli miks substancji odpowiedzialnych za rozjaśnianie skóry.
 • Zielona herbata, hamująca procesy starzenia się skóry, chroniąca także przed cellulitem.
 • Witamina E, która poprawia ukrwienie, neutralizuje wolne rodniki, zmniejsza blizny, jak i wrażliwość naszej skóry na promieniowanie UV.

Jak przebiega zabieg z wykorzystaniem Opulence?

Lekarz, używając specjalnego urządzenia, rozprowadza serum na twarzy, a następnie wtłacza je w sposób bezbolesny pod skórę przy użyciu tlenu pod ciśnieniem. Efekty są natychmiastowe – zmarszczki stają się wygładzone, a przebarwienia są mniej widoczne.

Zabieg trwa około 1,5 godziny, a sama procedura nie powoduje dyskomfortu u pacjenta. Aby efekty były długotrwałe, kurację należy powtórzyć w kilku seriach, najlepiej w wersji sześciu zabiegów wykonywanych raz w tygodniu, powtarzanej dwa razy w roku.

Efekty po kuracji

 • Rozwiązanie problemów związanych z nierówną pigmentacją skóry (plamy, przebarwienia).
 • Promienny, jaśniejszy i zdrowy wygląd skóry na twarzy.
 • Wygładzenie zmarszczek.
 • Uzyskanie efektu miękkiej i gładkiej skóry.
 • Wyrównanie kolorytu.
 • Poprawa napięcia i jędrności skóry oraz jej nawodnienie.

Wskazania i przeciwwskazania

Kuracja serum Opulence jest dedykowana dla wszystkich rodzajów i kolorów skóry. Terapii powinny poddawać się osoby, które mają problem ze zmarszczkami, odwodnieniem, brakiem napięcia i jędrności oraz te, które borykają się z nierówną pigmentacją, objawiającą się powstawaniem plam oraz przebarwień. Zabieg ten polecany jest również dla pacjentów, którzy mają bardzo wrażliwą, skłonną do podrażnień skórę.

Jest to jeden z nielicznych zabiegów, który nie posiada przeciwwskazań. Każdy może z niego skorzystać niezależnie od rodzaju czy jakości skóry. Nie ma też żadnych ograniczeń wiekowych – zabieg ten jest idealny dla osób w każdym wieku.
Więcej informacji o zabiegu można znaleźć na stronie Anlaya Day Spa w Józefowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ