Stan naszych zębów w znaczący sposób wpływa na to, jak wyglądamy. O wiele atrakcyjniejsze wydają nam się osoby o białych zębach, które prezentują się niezwykle estetycznie. Marzysz o jaśniejszym uśmiechu? Najskuteczniejszym sposobem na osiągnięcie zadowalającej barwy twojego uzębienia, jest wizyta w gabinecie stomatologicznym. Istnieje wiele metod wybielania – jak na przykład zabieg z użyciem żelu NiteWhite.

Czym jest NiteWhite?

NiteWhite APC to profesjonalny żel wybielający przeznaczony do poprawiania kolorytu zębów, aplikowany za pomocą nakładek dostosowanych indywidualnie do zębów każdego pacjenta. Nadzór nad tego typu kurację ma lekarz stomatolog, ale to pacjent samodzielnie przeprowadza ją w domu, co jest bardzo komfortowym rozwiązaniem – wystarczy napełnić nakładki żelem i nałożyć je na zęby. Preparat służy do dłuższego stosowania zarówno w ciągu dnia, jak i nocy. Alternatywą dla NiteWhite jest DayWhite, który jednak stosuje się krócej i tylko w ciągu dnia.

Żel NiteWhite to jedyny obecnie dostępny na rynku preparat, w którego składzie znajduje się azotan potasu, fluor oraz amorficzny fosforan wapnia (ACP). Jest to innowacyjna formuła, stanowiąca całkiem nowy standard we współczesnej stomatologii.

Ze szczegółowo przeprowadzonych badań klinicznych jasno wynika, że amorficzny fosforan wapnia ma liczne właściwości.

  • Powoduje zmniejszenie nadwrażliwości zębów o ponad 30%, co przyczynia się jednocześnie do zwiększenia komfortu zabiegu wybielania.
  • Aktywnie odbudowuje szkliwo poprzez wytworzenie nowej powłoki hydroxyapatytowej na powierzchni zębów, dzięki czemu staje się ono błyszczące i ma zdrowy wygląd.
  • Skutecznie zmniejsza ryzyko ponownego powstawania przebarwień, które skłonne są do nawrotu już po 6 miesiącach od wybielania.
  • Przywraca zębom połysk, wypełniając ich powierzchnię nową powłoką hydroxyapatytową.

Żel NiteWhite to tak naprawdę pierwszy i do tej pory jedyny środek, który pomaga w intensywnej regeneracji struktury zębów, a nie tylko zakrywa zewnętrzne oznaki jej złego stanu. Formuła ACP to prawdziwy przełom w świecie stomatologii estetycznej.

Zalety metody NiteWhite

Dwukomorowe strzykawki “Dual-Barrel”, przy użyciu opatentowanej technologii, oddzielają od siebie dwa składniki żelu. Producent gwarantuje najwyższą jakość preparatu, który ma przy okazji niespotykanie długi okres ważności i nie trzeba go przechowywać w lodówce.

Najważniejsze zalety metody NiteWhite, to przede wszystkim:

  • skuteczne usuwanie przebarwień,
  • znaczące wybielenie zębów,
  • odtworzenie szkliwa,
  • zmniejszenie ryzyka nawrotu przebarwień,
  • zmniejszenie ryzyka wystąpienia nadwrażliwości zębów,
  • trwały efekt – zęby nie powracają do początkowej barwy, mogą jedynie nieco ściemnieć.

Zabieg NiteWhite rekomendują eksperci z warszawskiej kliniki stomatologicznej Smile Design Clinic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ