Cellulit i zbędne fałdy tłuszczu to zmory wszystkich kobiet. Każda z nas pragnie mieć pięknie wymodelowane ciało, pozbawione nieestetycznych “naddatków”. Co z tym zrobić? Nowoczesna medycyna estetyczna od lat szukała skutecznego rozwiązania na tego typu problemy i wreszcie je znalazła. Tak oto powstało niesamowite urządzenie Proshock Ice!

Czym jest Proshock Ice?

Proshock Ice to najnowocześniejszy sprzęt, który działa z wykorzystaniem zjawiska kriolipolizy, czyli nieinwazyjnej metody usuwania tłuszczu z różnych miejsc ludzkiego ciała poprzez chłodzenie, co ma na celu wywołać lipolizę. Lipoliza jest z kolei procesem rozkładu hydrolitycznego trójglicerydu w tkance tłuszczowej. Prowadzi to do powstania odpowiednich kwasów i glicerolu, które następnie uwalniane są do krwioobiegu i przetwarzane na składniki energetyczne – wodę oraz dwutlenek węgla. Innymi słowy, niskie temperatury, produkowane przez zaawansowane technologicznie urządzenie, prowadzą do rozpadu tkanki tłuszczowej i jej ostatecznej eliminacji.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg z zastosowaniem sprzętu Proshock Ice przeprowadzany jest dwuetapowo za pomocą dwóch sond: zamrażającej Freezing Probe oraz emitującej fale ultradźwiękowe Shock Probe. Na początku, skórę schładza się do temperatury między +5 a -5 stopni Celsjusza, wtedy to dochodzi do rozbicia komórek tłuszczowych. W drugim etapie kuracji, właściwie dobrane fale akustyczne o specjalnej częstotliwości są produkowane przez innowacyjną głowicę.

Przyspiesza to metabolizm komórkowy, który ułatwia usuwanie tłuszczu z organizmu. Zabieg jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia pacjenta i gwarantuje mu pełen komfort, o czym zapewniają eksperci z warszawskiej kliniki medycyny estetycznej, dermochirurgii i ginekologii estetycznej Sthetic. Kuracji poddaje się najczęściej następujące partie ciała: uda, pośladki, łydki, ramiona, plecy i brzuch.

Przeciwwskazania

Metoda Proshock Ice ma pewne ograniczenia, co do jej zastosowania. Zabiegu nie wykonuje się w przypadku:

 • ciąży i okresu karmienia piersią,
 • chorób: krioglobulinemii, hemoglobinurii czy choroby Raynauda,
 • ran i stanów zapalnych skóry,
 • jakichkolwiek infekcji,
 • zaburzeń krzepliwości krwi,
 • niewydolności nerek i wątroby,
 • wszczepionego rozrusznika serca bądź implantów.

Efekty

Zabieg zapewnia imponujące i długotrwałe efekty, co zgodnie potwierdza liczne grono zadowolonych pacjentek na całym świecie. Rezultat naprawdę zaskakuje. Dzięki Proshock Ice zyskujemy:

 • widoczny spadek wagi,
 • znaczną poprawę kształtu sylwetki, poprzez zmniejszenie obwodu i możliwość jej optymalnego wymodelowania,
 • odczuwalne wygładzenie skóry i wyraźne poprawienie jej jędrności oraz ogólnej kondycji,
 • likwidację różnego rodzaju cellulitu i miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej z konkretnej części ciała.

Rewolucyjny zabieg z wykorzystaniem urządzenia Proshock Ice to idealna alternatywa dla Pań, które nie chcą decydować się na ryzykowne chirurgiczne liposukcje, a jednocześnie pragną wyglądać atrakcyjnie. Metoda ta pozwala na osiągniecie wymarzonej sylwetki w prosty i wygodny sposób. Poznaj sama wszystkie zalety Proshock Ice!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ