Gładkie i piękne ciało, bez zbędnego owłosienia to ideał o jakim marzy wiele kobiet. Co prawda mamy możliwość korzystania z różnych metod depilacji, ale odrastające włoski potrafią być prawdziwym utrapieniem. Poza tym ciągłe golenie się źle wpływa na skórę i podrażnia ją. Warto zatem zdecydować się na trwałe usunięcie owłosienia. Epilacja laserowa na stałe usunie wszystkie niechciane włoski z różnych części ciała.

Epilacja laserowa – laser Vectus

Epilacja laserowa jest nowoczesną metodą na trwałe usunięcie zbędnego owłosienia. Zabieg ten jest niezwykle bezpieczny, ale także skuteczny. Moc lasera dobierana jest do konkretnego obszaru ciała.

Technologia Photon RecyclingSM lasera Vectus polega na wykorzystaniu światła, które w naturalny sposób odbija się od skóry. Światło, dzięki lustrom wbudowanym w głowicy, powraca, co przekłada się na maksymalne wykorzystanie impulsu oraz wysoką skuteczność. Vectus jest laserem diodowym o długości fali 810 nm, w trakcie działania wiązka światła  zostaje zaabsorbowana przez barwnik – melaninę, co w efekcie doprowadza do uszkodzenia mieszka włosowego.

Jak wygląda zabieg epilacji laserowej?

Przed zabiegiem czytnik urządzenia przykładany jest do skóry pacjenta, co pozwala na określenie poziomu melaniny. Na podstawie tych parametrów dobierane są indywidualne parametry zabiegu.

Następnie w zależności od wielkości obszaru ciała, z którego ma zostać usunięte owłosienie, zostaje dobrana odpowiednia głowica urządzenia. Głowica w kolejnym etapie przykładana jest do skóry, na którą oddziaływuje impuls światła. Zakończona jest grubą warstwą szkła szafirowego, które ma właściwości chłodzące. Trwałe usuwanie owłosienia w Beauty Skin jest bardzo komfortowym zabiegiem, ponieważ Klinika posiada wysokiej jakości chłodziarki, które redukują wszelkie dolegliwości bólowe i nieprzyjemne odczucia.

Efekty po epilacji laserowej

Epilacja laserowa to metoda pozwalająca na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Liczba zabiegów zawsze ustalana jest indywidualnie, ponieważ wszystko zależy od koloru i struktury włosów pacjenta. najczęściej zaleca się około 4-6 zabiegów. Najbardziej podatne na działanie lasera Vectus są ciemne włosy, ale jego innowacyjna technologia pozwala także na redukcję jasnych włosków.

Zalety epilacji laserowej

 • skuteczność – laser Vectus gwarantuje trwałe efekty,
 • bezpieczeństwo – laser Vectus to jedyne na świecie urządzenie, które zostało wyposażone w czujnik poziomu melaniny w skórze. Dzięki ustaleniu indywidualnych parametrów, zabiegi są bardzo bezpieczne.

Przeciwwskazania do zabiegu epilacji laserowej:

 • świeża opalenizna (naturalna i nabyta w solarium),
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • uszkodzenia skóry i naskórka,
 • epilepsja,
 • cukrzyca,
 • bliznowce,
 • infekcje skórne,
 • rozrusznik serca,
 • niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne,
 • leki, zioła fotouczulające, terapia retinoidami, leki obniżające krzepliwość krwi.

Laser Vectus jest współcześnie najskuteczniejszą bronią w walce ze zbędnym owłosieniem. Dzięki zjawisku absorpcji światła przez melaninę, włos zostaje uszkodzony i już nie odrasta. Epilacja laserowa zapewnia komfort oraz piękny wygląd skóry. Nieskazitelnie gładkie ciało, bez uporczywych odrastających włosków nie musi być już tylko marzeniem. Jeśli zależy Ci na trwałym usunięciu owłosienia, to zabieg laserem Vectus jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ