Diety, wyrzeczenia i ciężkie treningi to droga do osiągnięcia wymarzonej figury. Jest to jednak ścieżka długa i kręta, na której czeka na nas wiele pułapek. Bardzo często bywa też tak, że pewne obszary ciała są niezwykle oporne na nasze starania. Na szczęście medycyna estetyczna oferuje skuteczne rozwiązanie na tego typu problemy. Dowiedz się więcej, czym jest endermologia i jaki jest jej zakres działania.

Endermologia LPG – co to takiego?

Endermologia zajmuje się modelowaniem ciała, za pomocą stymulacji komórkowej. W praktyce oznacza to, że wybrane obszary zabiegowe są lekko zasysane i ugniatane przez urządzenie. Skutkiem jest wymodelowana i wyszczuplona sylwetka, a także ujędrniona skóra. Zabieg Lipomassage Integral 2 można stosować z powodzeniem zarówno na twarz, jak i na ciało. Aparat Cellu M6® Integral 2 to najnowszy aparat LPG®, który pozwala na skuteczne wyszczuplenie ciała i pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, zwłaszcza z tych obszarów, które są szczególnie odporne na dietę i ćwiczenia. Co ważne, zabieg jest również niezwykle skuteczny w walce z cellulitem, którego jak wiadomo bardzo ciężko się pozbyć.

Rzeźbienie sylwetki – walka z cellulitem

Dzięki najnowocześniejszej technologii Lipomassage jest w stanie wygładzić i wyrównać nieestetyczną “skórkę pomarańczową”, niezależnie od jej rodzaju. Należy bowiem uświadomić sobie, że cellulit może mieć różną strukturę – dzieli się na wodny, tłuszczowy i cyrkulacyjny. Wodny dotyczy głównie kobiet szczupłych, a nawet nastolatek. Odmiana tłuszczowa jest bardziej oporna, jednak najgorszym rodzajem cellulitu jest ten cyrkulacyjny – niezwykle trudny do usunięcia. Zabieg jest jednak w stanie poradzić sobie ze wszystkimi jego odmianami. Dodatkowo, dzięki endermologii, możemy modelować asymetryczne partie ciała i nadać mu odpowiedni, estetyczny kształt.

Efekty zabiegu

Pierwsze efekty widać już po przeprowadzeniu jednego zabiegu, jednak w celu osiągnięcia spektakularnych rezultatów zalecana jest cała seria. Ilość jest uzależniona od indywidualnych potrzeb i predyspozycji pacjenta i jest ona ustalana ze specjalistą w trakcie konsultacji. Do efektów należy zaliczyć:

  • lepsze ukrwienie skóry,
  • wygładzenie,
  • ujędrnienie,
  • wyszczuplenie,
  • redukcja cellulitu.

Wiele osób zastanawia się, czy tak spektakularne rezultaty można osiągnąć w sposób bezbolesny? Dzięki nowoczesnej technologii odpowiedź brzmi: tak. Pacjenci opisują zabieg jako doświadczenie nie tylko bezbolesne, lecz także przyjemne i relaksujące. Modelowanie sylwetki w Klinice Beauty Skin w Warszawie i Radomiu to dobry sposób na walkę z niedoskonałościami.

Czy Lipomassage wystarczy?

Ważną kwestią nie tylko dla urody, ale też dla zdrowia jest odpowiednia dieta i ruch. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej nie mogą zastąpić nam zdrowego stylu życia, dlatego ważne jest, aby miały one charakter wspomagający. Dzięki połączeniu diety, ćwiczeń i zabiegów możemy osiągnąć naprawdę spektakularne rezultaty. Warto pomyśleć o własnym zdrowiu i nie rezygnować ze zdrowego odżywiania i ruchu. Lipomassage przyniesie nam dodatkowe korzyści i sprawi, że będziemy wyglądać lepiej w znacznie krótszym czasie niż w przypadku stosowania jedynie diety i uprawiania sportu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ