Okolice oczu to miejsce, po którym najszybciej poznamy, że nasza skóra zaczęła się starzeć. Delikatna, fałdująca się przy każdym uśmiechu skóra powiek jest najbardziej narażona na zmarszczki. Do tego obwisła skóra, worki pod oczami… to wszystko nadaje nam efekt permanentnego zmęczenia i odbiera młodzieńczy blask. Na szczęście i dla tych delikatnych okolic medycyna estetyczna znalazła rozwiązanie – jest nim Plasmage.

Plasmage – bezpieczna plastyka powiek

W przypadku górnych powiek najczęstszym problemem jest nadmiar luźnej skóry, która nie tylko nieestetycznie wygląda, ale również może przeszkadzać nam w codziennym funkcjonowaniu czy robieniu makijażu. Usunięcie zbędnego fałdu skóry to nie tylko zabieg kosmetyczny – plastyka opadających powiek to również zabieg w trosce o zdrowe oczy. W przypadku dolnych powiek, najczęstszym problemem są tzw. “worki pod oczami”, które pojawiają się wraz z wiekiem. Zdarza się jednak, że dotyczy to również młodych ludzi, u których worki pod oczami są uwarunkowane anatomicznie.

Plasmage to urządzenie najnowszej generacji, wywołujące fizjologiczny efekt sublimacji tkanki, czyli przejście ze stanu stałego w lotny. Wysoka temperatura pobudza tkanki i uaktywnia procesy odbudowy skóry oraz widocznie ją wzmacnia i odmładza. Po zabiegu z wykorzystaniem Plasmage możemy raz na zawsze pożegnać się z opadającymi powiekami i zacząć cieszyć się napiętą i jędrną skórą.

Jak wygląda zabieg Plasmage?

Zabieg jest wykonywany za pomocą specjalistycznego urządzenia Plasmage, zakończonego głowicą z cienką igłą, która bez konieczności kontaktu ze skórą (!) emituje impulsy, powodujące mikrowyładowania, a te z kolei są bezpośrednią przyczyną “odparowania” nadmiaru skóry. Jest to zabieg zupełnie bezpieczny i komfortowy dla pacjenta. Przed całą procedurą stosuje się znieczulenie miejscowe, dzięki czemu jest ona praktycznie bezbolesna. Innowacyjne urządzenie zapewnia największe bezpieczeństwo nawet dla tak delikatnej skóry, jak ta w okolicy oczu.

Plasmage – jedno urządzenie, wiele zastosowań

To innowacyjne urządzenie to nie tylko sposób na opadające powieki. Plasmage to wykorzystuje się również do:

  • zabiegów przeciwstarzeniowych,
  • terapii na dyschromię,
  • niwelowaniu rozstępów,
  • poprawy wyglądu skóry po trądzikuj,
  • leczenia trądziku bez konieczności użycia środków farmakologicznych,
  • usuwania: brodawek, angiomy, teleangiektazji, plam soczewicowatych, włókniaków, kępek żółtych, keloidów, znamion czy zrogowaceń.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do zabiegu Plasmage?

Zabiegi z wykorzystaniem Plasmage są niemal bezinwazyjne. Jednak, jak każdy inny zabieg, ma pewne ograniczenia, przy których nie należy się na niego decydować. Są to:

  • schorzenia skóry,
  • choroby autoimmunologiczne,
  • infekcje i stany zapalne w miejscu zabiegowym,
  • w przypadku kobiet – ciąża i okres karmienia piersią.

Jak należy dbać o skórę po zabiegu?

Na miejsce zabiegowe należy stosować regenerujące kremy oraz chronić je przed promieniowaniem słonecznym. Dla optymalnych efektów najczęściej wystarcza przeprowadzenie jednego lub dwóch zabiegów.

Plasmage to zdecydowany faworyt w naszej klinice. Prawie 100% pacjentów jest zadowolonych nie tylko z efektów, lecz również z samej procedury – zabiegi z wykorzystaniem Plasmage są bardzo komfortowe dla pacjentów i nie narażają ich na skutki uboczne. Bardzo cenimy to urządzenie i jego szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej – przekonują specjaliści z kliniki MediArt Instytut w Poznaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ