Produkty L’Oréal Professionnel do włosów to różnorodne kosmetyki do włosów na każdą okazję. Wśród nich znajduje się odżywka do włosów, szampon do włosów, maska do włosów, oraz inne produkty do włosów, pomocne w ochronie oraz stylizacji. Sposób na piękne włosy to regularna i umiejętna pielęgnacja włosów. Posiadanie produktów dobrej jakości to prawie połowa sukcesu. Oczywiście kolejna połowa to odpowiednie i systematyczne korzystanie z nich. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, które kosmetyki powinny  zająć szczególne miejsce w Twojej łazience, a które wymagają konsultacji z fryzjerem.

Produkty L’Oréal Professionnel do włosów – szampony

Szampon do produkt, który wykorzystywany jest przez nas najczęściej, a jeśli nie jest, to zdecydowanie powinien. Zanim zajmiemy się szamponami szczegółowo, należy przypomnieć, że odpowiednie stosowanie szamponu to przede wszystkim podwójne mycie za każdym razem, oraz bardzo dokładne wmasowywanie go w skórę głowy. Skóra głowy musi być dokładnie oczyszczona, aby mogła normalnie funkcjonować. Niedokładne mycie włosów może skutkować powstawaniem łupieżu, nadmiernym przetłuszczaniem się, a nawet wypadaniem włosów!

Szampon dobieraj zawsze do rodzaju włosów jakie posiadasz. Są to. między innymi, szampony do włosów kręconych, do włosów puszących się, do włosów cienkich. Wybieraj także te, które odpowiadają na Twoje aktualne problemy: łupież, przetłuszczanie się, włosy farbowane itp.

Produkty L’Oréal Professionnel do włosów – odżywki

Odżywka to drugi, zaraz po szamponie, produkt, który musi być dobrany bardzo rozważnie, oraz powinien być stosowany przy każdym myciu. Jakie funkcje pełni dobra odżywka do włosów?

  • odżywianie – zawarte w odżywkach składniki zapewniają dokładne odżywienie włosów.
  • ochrona – odżywka to także ochrona przed uszkodzeniami, na jakie nasze włosy narażone są każdego dnia.
  • regeneracja – wiele odżywek pomaga w regeneracji suchych, zniszczonych włosów.
  • inne potrzebne funkcje – między innymi ochrona i pielęgnacja włosów farbowanych, wypadających, z łupieżem itp.

Produkty L’Oréal Professionnel do włosów – stylizacja

Produkty do włosów to także stylizacja – w tym stylizacja włosów krótkich, długich, kręconych falowanych, matowych, puszących się, i wielu, wielu innych.

Jeżeli posiadasz krótkie włosy, do codziennej stylizacji może przydać Ci się odpowiednia pomada. Do włosów kręconych potrzebne są pianki do włosów, lakiery, spray’e czy kremy.

Dobra pianka do włosów może stanowić także ochronę każdego rodzaju włosów. Sprawia, że niesforne włosy będą bardziej zdyscyplinowane, lśniące, mniej się puszą, a jednocześnie nie tracą objętości.

Produkty L’Oréal Professionnel do włosów – jak je wybrać?

Wybór najlepszych kosmetyków do włosów ułatwi Ci zapoznanie się z gamą produktów, udostępnioną przez specjalistów lorealprofessionnel.pl. Kiedy odnajdziesz te, które najbardziej Cię interesują, po prostu skonsultuj ich działanie z fryzjerem lub sprzedawcą w sklepie fryzjerskim, lub po prostu zacznij je stosować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ