Kosmetyki fryzjerskie Matrix to marka działająca na rynku od lat 80. Wywodząca się z Ameryki firma przez lata zdobyła sobie uznanie fryzjerów, stylistów i konsumentów. Misja, którą realizuje firma, zakłada niekonwencjonalne podejście do pielęgnacji włosów i indywidualne traktowanie każdego kilenta i jego fryzury. Dlatego w ofercie sklepu fryzjerskiego Matrix znajdziemy bardzo zróżnicowane produkty o szczegółowym zastosowaniu.

Oferta sklepu fryzjerskiego Matrix

W związku ze indywidualnym podejściem do każdego rodzaju włosów, oferta sklepu jest niezwykle szeroka. Proponowane są tu całe linie kosmetyków polecane do konkretnego rodzaju włosów. Oto tylko niektóre z nich:

 • Biolage Matrix Hydro do włosów suchych – Hydrosource
 • Szampon Nawilżenie – Nadaje połysk, reperuje rozdwojone końcówki. Wyraźne nawilżenie włosów już po pierwszym zastosowaniu. Inspirowany liściem aloesu, który gromadzi w sobie zapasy wody.
 • Odżywka Nawilżenie – Odżywia włosy przeciwdziałając utracie wilgoci i puszeniu. Najlepszy efekt daje stosowana z Szamponem Nawilżenie.
 • Ampułka Nawilżenie – Formuła ampułek nadaje włosom miękkości. Jest to profesjonalny rodzaj pielęgnacji. Pomagają wzmocnić włókno włosa oraz zniszczone końcówki odbudowującym ceramidem oraz składnikami odżywczymi.
 • Matrix Total Results do włosów kręconych
  • Szampon Sprężystość z linii Total Results – do włosów falowanych i kręconych – nawilża i nie obciąża sprężystych kosmyków
  • Odżywka Sprężystość z linii Total Results – polecana zwłaszcza przy puszeniu i wysuszaniu się włosów
  • Balsam Sprężystość z linii Total Results – definiuje fale i loki nadając im foremny kształt
 • Matrix Total Results – Hello Blondie
  • Szampon Blond – zawiera ekstrakt z rumianku, oferuje wyjątkową pielęgnację dopasowaną do struktury i specyfiki włosów w kolorze blond
  • Odżywka Blond – najlepiej sprawdza się w duecie z szamponem z tej samej serii. Również zawiera ekstrakt z rumianku, nawilża i zapobiega plątaniu się włosów.
  • Mgiełka Blond – wypełnia porowate włókna włosów, nadając ostateczny kształt gładkiej tafli włosów uzyskanej dzięki szamponowi i odżywce z serii Hello Blondie.
 • Linia szamponów  i odżywek oczyszczających, np. odżywka oczyszczająca Biolage do włosów cienkich. Jest preparat o łagodnym składzie, czego dowodem jest delikatna i mało obfita piana tworząca się podczas stosowania odżywki. Preparat wzbogacony o wyciągi z owoców cytrusowych i pielęgnacyjne formuły, które nie tylko oczyszczają, ale też odżywiają włosy. Mimo swojej delikatności i naturalnych składników dodaje włosom blasku i objętości. To tylko jedna z wielu odżywek oczyszczających firmy Matrix.

Matrix Partner – zaleta korzystania ze sklepu fryzjerskiego Matrix

Sklep fryzjerski Matrix to nie tylko kosmetyki z najwyższej półki. Zaopatrując się w kosmetyki firmy Matrix, możesz (zupełnie przy okazji i bez dodatkowych kosztów) zdobyć dodatkowe i korzyści i ciekawe nagrody.  Wystarczy, że zapiszesz się do programu Matrix Partner, który umożliwia zbieranie punktów za każdy zakup z oferty Matrix. Punkty są następnie wymieniane na nagrody. Stan swojego konta i ilość zebranych punktów można sprawdzić na oficjalnej stronie Matrix Partner. Aby dołączyć do programu należy skontaktować się ze swoim przedstawicielem handlowym i wypełnić specjalny formularz znajdujący się na stronie. Korzyścią płynącą z członkostwa są nie tylko upominki otrzymywane w zamian  za punkty, ale także znalezienie się salonu w specjalnej wyszukiwarce stworzonej przez Matrix Parter, w której zaufani klienci będą mogli go odnaleźć.

Więcej pełna oferta sklepu na www.matrixprofessional.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ