Czy wiesz, że nadchodzący sezon jesień/zima 2017 w koloryzacji należy do brązowych włosów oraz odcieni czerwieni? Farby do włosów – brązy, czerwienie i fiolety to zdecydowanie te kolory, na które powinnaś postawić o tej porze roku. Zobacz, jakie barwy będą w tym sezonie szczególnie modne i jak odpowiednio dopasować je do swojej indywidualnej urody!

Brązowe farby do włosów – na jakie kolory zwrócić uwagę?

Można powiedzieć, że brąz jest wręcz nieodłącznym elementem trendów koloryzacyjnych w każdym sezonie. Nic w tym dziwnego, bo brąz doskonale łączy się z jesienno-zimowym krajobrazem, ocieplając jego aurę. W tym sezonie jednak zamiast typowo ciepłych (np. czekoladowych) lub zimnych (np. kawowych) odcieni brązu modne będą przede wszystkim jego jak najbardziej naturalne odcienie (zobacz gama farb do włosów brązy Color Naturals Garnier). Bardzo dobrze będą się również prezentowały połączenia naturalnego brązu z ciemnym blondem, np. w postaci koloryzacji bronde.

Farby do włosów brąz, a może czerwienie?

W sezonie jesień/zima 2017 będą jednak królowały nie tylko odcienie włosów brązowych, lecz także rude kolory, a dokładnie czerwienie. Krwista czerwień na włosach, odcień wina, tycjana, kasztana oraz miedzi – możemy pozwolić sobie na każdy z tych kolorów! Pamiętajmy jednak o tym, że czerwony tudzież rudy kolor włosów wymaga od nas tego, by nasza skóra pozostała nieskazitelna – czerwień na włosach będzie podkreślała wszelkie mankamenty urody w postaci zaczerwienień czy zmian trądzikowych, dlatego należy wtedy zadbać również o perfekcyjny makijaż.

Farby do włosów: brązy w połączeniu z czerwienią

Jeśli uważamy, że czerwień to dla nas zbyt odważny kolor włosów, zaś brąz sam w sobie nie zmieni za dużo w naszej fryzurze, możemy z powodzeniem zdecydować się na połączenie tych dwóch kolorów, np. w formie ombre lub pasemek, uzyskując w ten sposób bardzo ciekawy, a zarazem modny efekt. Brązowe włosy z dodatkiem czerwonych refleksów pozwolą nam na wyraźne odświeżenie fryzury i idealnie wkomponują się w zimową aurę na zewnątrz.

Brąz na włosach w połączeniu z fioletem

Bardzo dobrym pomysłem na tegoroczną jesień i zimę będzie połączenie brązu nie tylko z czerwienią i blondem, lecz także delikatnym fioletem. Takie połączenie sprawdzi się szczególnie dobrze u naturalnych brunetek, łącząc się z ich ciemną oprawą oczu. U naturalnych blondynek, jasnych szatynek czy pań o rudych włosach efekt może wyglądać bardzo nienaturalnie. Pamiętajmy też o tym, że zbyt ciemne kolory włosów u blondynek czy rudzielców będą odznaczać się bardzo szybko na odrostach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ