Na rynku znajdziemy wiele różnych metod na usunięcie nieestetycznych zmarszczek, ale nie wszystkie z nich dają oczekiwane efekty. Dlatego warto korzystać ze sposobów o potwierdzonej skuteczności. Jednym z nich jest rewelacyjny autorski lifting biomimetyczny dr Andrzeja Kępy, przy którym stosuje się pierwszy na świecie opatentowany wypełniacz REVOFIL.

Czym jest REVOFIL i na czym polega lifting biomimetyczny?

To najnowocześniejszy produkt do wypełniania zmarszczek i przywracania objętości twarzy, stworzony na bazie kwasu hialuronowego peptydów biomimetycznych. Środek łączy w sobie działanie wypełniacza i mezoterapii. Powoduje intensywną stymulację syntezy kolagenu i elastyny, które są niezbędnymi składnikami elastycznej, jędrnej i zdrowej skóry.

Dodatkowo, REVOFIL przedłuża okres działania kwasu hialuronowego, czyli swoistego “eliksiru młodości”. Rekomendowany jest przez AntiAging Institute. Na niepowtarzalność preparatu pracuje wyjątkowy skład. Produkt zawiera peptydy biomimetyczne:

 • Decapeptide – 72 to jeden z najsilniejszych inhibitorów hialuronidazy, który przedłuża działanie i zapewnia lepsze utrzymanie się kwasu hialuronowego,
 • Oligopeptide – 50 to substancja, stymulująca fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Ma ona za zadnie wzmagać napięcie i uelastyczniać skórę oraz wygładzać niewielkie zmarszczki,
 • stabilizowany kwas hialuronowy, który jest biodegradowalnym żelem (monofazowym i homogenicznym) pochodzenia niezwierzęcego, absorbowanym przez skórę w całkowicie naturalny sposób.

Cały zabieg liftingu biomimetycznego dzieli się na dwa etapy:

 1. Najpierw podaje się wypełniacz na bazie peptydów i specjalnie usieciowany kwas hialuronowy.
 2. Następnie rewitalizuje się skórę przy pomocy mezoterapii biomimetycznej, która zawiera 5 peptydów oraz nieusieciowany kwas hialuronowy o wysokim stężeniu.

Efekty estetyczne tej niepowtarzalnej kuracji mają naturalny wygląd i są długotrwałe, do czego przyczynia się działanie preparatu, skupione na blokowaniu hialuronidazy, czyli naturalnie występującego enzymu endogennego. Powoduje on fragmentację łańcuchów kwasu hialuronowego. Jego zatrzymanie przyczynia się do lepszego nawilżenia skóry i dłuższego okresu utrzymywania się efektów zabiegu.
Obecnie gama produktów REVOFIL obejmuje aż 3 wyspecjalizowane preparaty:

 • REVOFIL FINE, który stosuje się przy wypełnianiu delikatnych, powierzchniowych zmarszczek,
 • REVOFIL PLUS, który używa się przy zmarszczkach średnio głębokich,
 • REVOFIL ULTRA, który jest najwszechstronniejszym preparatem, przeznaczonym do wypełniania zmarszczek głębokich, ale sprawdza się również przy liftingującej wolumetrii twarzy i regeneracji dłoni.

Wskazania

Lifting biomimetyczny znalazł bogate zastosowanie i jest wykorzystywany w przypadku:

 • różnego rodzaju zmarszczek oraz jako dopełnienie kuracji anti-aging,
 • przebarwień,
 • nadmiernego wypadania włosów,
 • cellulitu i nagromadzenia tkanki tłuszczowej,
 • pozbawionej witalności skóry, która wymaga natychmiastowej rewitalizacji.

Jak wskazują na to liczne badania kliniczne, lifting biomimetyczny jest bardzo skuteczną, nowatorską techniką niechirurgicznego liftingu twarzy. O efektywności tej metody najlepiej świadczy zadowolenie licznego grona kobiet, które odczuły jej pozytywne rezultaty na własnej skórze. Przekonaj się sama!

Jeżeli szukasz innej metody usuwania zmarszczek to polecamy toksynę botulinową. Taki zabieg można wykonać w gabinecie dr Kingi Nicer – botox Częstochowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ