Kobiety z jasną karnacją mają bardzo duży problem w znalezieniu idealnego podkładu do twarzy. Takiego, który kolorystycznie będzie zbliżony do ich naturalnego kolorytu, nie będzie się odcinał i nie stworzy efektu maski. Czy taki podkład do twarzy w ogóle istnieje? Oczywiście, przykładem takiego produktu jest True Match L’Oréal Paris w odcieniu N1. Sprawdź, dlaczego warto sięgać po ten jasny podkład do jasnej karnacji.

Jak wybierać podkład do jasnej karnacji?

Gama kolorystyczna podkładów do twarzy różnych firm jest naprawdę ogromna. Niestety, większość fluidów jest dostępna w uniwersalnych odcieniach, typowych dla naszej polskiej, słowiańskiej urody. Co prawda, kobiety o skórze w odcieniu beżowym, oliwkowym czy też żółtym jest znaczna większość. Nie można jednak lekceważyć pań, których karnacja jest wręcz biała. Marka L’Oréal Paris stworzyła serię podkładów True Match dostępną w aż 9 rozmaitych odcieniach. Wśród nich znajduje się podkład True Match N1, który jest dedykowany szczególnie kobietom z jasną karnacją.

  • L’Oréal True Match N1 to podkład, którego formuła została opracowana tak, że produkt dopasowuje się do naturalnego kolorytu skóry. Wtapia się w jej strukturę i tworzy jedną całość, dzięki czemu skóra wygląda naturalnie, a jednocześnie jest upiększona.
  • Podkład L’Oréal True Match posiada trzy cenne hybrydowe pigmenty. To dzięki nim, dobór podkładu do jasnej karnacji nie jest trudny, a efekt, jaki uzyskujemy jest naturalny i nie ma nic wspólnego z efektem maski. Obecność hybrydowych pigmentów sprawia, że podkład dopasowuje się zarówno do tonacji ciepłej, zimnej, jak i neutralnej.
  • Podkład do twarzy L’Oréal Paris w swoim składzie (obok hybrydowych pigmentów) ma również cenne olejki eteryczne. Za ich sprawą fluid idealnie się rozprowadza, a przy tym zapewnia jednolite pokrycie skóry, gwarantując naturalne wykończenie makijażu. Dodatkowo podkład True Match N1 zawiera glicerynę, witaminę B5 oraz E, które wpływają na nawilżenie skóry twarzy, a także sprawiają, że jest ona miękka i gładka w dotyku.
  • True Match N1 to podkład, który nie oksyduje, czyli po zaaplikowaniu nie zmienia swojego odcienia na ciemniejszy. To bardzo ważne, ponieważ wiele podkładów do jasnej karnacji rzeczywiście jest jasna, ale tylko w opakowaniu. Zaraz po nałożeniu na skórę twarzy – ciemnieją. True Match N1 od L’Oréal Paris taki nie jest. Jego odcień się nie zmienia.
  • Jedną z zalet podkładu L’Oréal Paris True Match jest obecność pompki. Dzięki temu aplikacja fluidu jest bardzo higieniczna i praktyczna.

Nie tylko dobry jasny podkład ma znaczenie!

Dopasowanie jasnego podkładu do jasnej karnacji jest bardzo ważne, a dzięki True Match N1 od L’Oréal Paris nie będzie trudne. Pamiętaj jednak, że równie istotny jest dobór pudru matującego czy też utrwalającego cały makijaż twarzy. Zwróć uwagę, aby jego odcień współgrał z tonacją podkładu. Jeśli puder będzie zbyt ciemny, cały dobroczynny efekt, jaki uzyskasz, aplikując podkład, pójdzie na marne. Zadbaj zatem o to, aby puder nie tylko utrwalił wcześniej zaaplikowany podkład do twarzy, lecz także utrzymał i podkreślił uzyskany efekt. Jeżeli masz problem ze znalezieniem dobrego i jasnego pudru, pamiętaj, że zawsze możesz sięgnąć po puder transparentny. Produkt ten nie posiada odcienia, ale jest przeźroczysty, czyli wtapia się w strukturę skóry i automatycznie dopasowuje do jej naturalnego kolorytu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ