Jak wszyscy wiemy kwas hialuronowy jest bardzo często składnikiem kremów przeciwzmarszczkowych, których zadaniem jest zatrzymanie procesu starzenia skóry. To też naturalny składnik skóry, który decyduje o sprężystość i gładkości. Z wiekiem jest go jednak coraz mniej, dlatego skóra traci elastyczność. Istnieje wiele metod, aby opóźnić starzenie. W medycynie estetycznej możliwe jest zastosowanie samodzielnie kwasu hialuronowego. Jego skuteczność jest wtedy o wiele wyższa niż działanie kremów mających usunąć zmarszczki. Dowiedz się, w jakich zabiegach się sprawdzi. Umów się na wizytę do kliniki Beauty Skin.

Kwas hialuronowy jest polisacharydem, występującym naturalnie w ludzkim ciele. Jego szerokie zastosowanie wynika przede wszystkim ze zdolności wiązania cząsteczek wody, dzięki czemu utrzymuje prawidłowe nawodnienie tkanek. Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest wykorzystywany i zalecany osobom, które chcą:

– poprawić kształt twarzy,

– zlikwidować zmarszczki, wypełnić bruzdy,

– poprawić wygląd ust.

Cofnij czas – wolumetria twarzy

Lifting twarzy nie musi oznaczać ingerencji skalpela. Kwas hialuronowy jest preparatem, który doskonale wymodeluje wybrane części twarzy. Pomoże uwypuklić kości policzkowe, wypełnić zapadniętą objętość okolic żuchwy, podbródka, skroni, można nim wykonać korektę nosa, zwiększyć objętość i przywrócić gęstość skórze. W efekcie poprawia się kontur twarzy, rysy stają się miękkie i wyglądamy młodziej. Zabieg wolumetrii twarzy jest całkowicie bezpieczny, polega na wprowadzeniu wypełniacza w wybrane miejsca. Iniekcja odbywa w znieczuleniu miejscowym za pomocą igły. Polecany jest wszystkim osobom, które chcą przywrócić odpowiedni poziom nawilżenia skórze i wymodelować rysy twarzy.

Piękna twarz – wypełniacz zmarszczek

Każdy chciałby być wiecznie młody i piękny, niestety czas działa na niekorzyść, skóra traci naturalną jędrność i elastyczność. Chociaż zmarszczki to nieodłączony element starzenia, nie oznacza to, że nie możemy im przeciwdziałać. Nie musimy sięgać po drastyczne metody, mamy możliwość wyboru innego, skutecznego rozwiązania. Kwas hialuronowy gwarantuje wypełnienie zmarszczek i napięcie skóry, dzięki czemu twarz jest wygładzona. W zależności od wskazań dobierana jest różna gęstość preparatu. Efekt jest natychmiastowy – spłycone zmarszczki czołowe, wypełnione zmarszczki dekoltu i szyi, poprawa objętość tkanek.

Powiększanie i modelowanie ust

Zabieg powiększania i modelowania ust jest polecany osobom, które nie są zadowolone z rozmiaru czy kształtu swoich warg. Z problemem zbyt małych lub asymetrycznych ust skutecznie poradzi sobie kwas hialuronowy. Jak podkreślają specjaliści z Beauty Skin, zabieg dostosowuje się do indywidualnych oczekiwań i jest całkowicie bezpieczny. Oprócz efektu powiększenia objętości ust, wprowadzony preparat przywraca prawidłowe nawilżenie, kolor i jędrność, a powiększone usta dają rezultat odmładzający. Wysoka skuteczność i bezpieczeństwo stosowania kwasu hialuronowego sprawiają, że jest bez problemu przyjmowany przez organizm.

W dzisiejszych czasach wygląd jest bardzo ważny. Upływ czasu zostawia ślady na naszej skórze. Jeśli zastanawiasz się nad odpowiednim zabiegiem, dzięki któremu skóra twarzy ulegnie poprawie, zagwarantuje jędrność i młody wygląd, to kwas hialuronowy przychodzi z pomocą!

Więcej informacji na ten temat możesz znaleźć na stronie BeautySkin.com.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ