W dzisiejszych czasach dieta i ćwiczenia fizyczne nie zawsze stanowią gwarancję uzyskania zgrabnej sylwetki. W dobie takich chorób, jak niedoczynność tarczycy, hashimoto, insulinooporność czy różnorodne zaburzenia hormonalne, walka ze zbędnymi kilogramami jest coraz trudniejsza i wymaga coraz więcej pracy od osób odchudzających się. Jeżeli dieta i ćwiczenia nie przynoszą oczekiwanych efektów, warto rozważyć połączenie ich z nowoczesnymi metodami modelowania sylwetki w gabinetach medycyny estetycznej. Dziś lekarze mają nam do zaoferowania wiele skutecznych zabiegów wyszczuplających, które charakteryzują się całkowicie bezinwazyjnym i bezbolesnym przebiegiem. Jednym z takich zabiegów jest Scizer, dostępny w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie, nazywany też liposukcją bez skalpela. Podpowiadamy, na czym polega ten zabieg i jakie efekty jest w stanie przynieść.

Jak szybko schudnąć? Połącz dietę i ćwiczenia z zabiegami

Czy poddanie się zabiegom wyszczuplającym z zakresu medycyny estetycznej oznacza, że będziemy mogli porzucić dietę i ćwiczenia fizyczne? Nie do końca. Musimy pamiętać o tym, że liposukcja bez skalpela nie jest zastępczą metodą odchudzania, lecz jedynie sposobem wspomagającym walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Zabieg może przynieść doskonałe efekty wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki, ale jeśli nie będziemy kontynuować zdrowego stylu życia, zbędne kilogramy mogą bardzo szybko powrócić.

Zabiegi wyszczuplające, takie jak Scizer, zostały stworzone z myślą o pacjentach, u których tkanka tłuszczowa jest oporna na odchudzanie tradycyjnymi metodami. Jeśli zatem dieta i aktywność fizyczna nie radzą sobie z miejscową otyłością na biodrach, boczkach, ramionach czy pośladkach, zabieg wyszczuplający będzie w tym przypadku doskonałym rozwiązaniem.

Smukła sylwetka z zabiegiem Scizer

Na rynku medycznym znajdziemy wiele zabiegów, które wspomogą działanie diety i ćwiczeń fizycznych, a przy tym pozwolą wyrzeźbić sylwetkę. Spośród wszystkich dostępnych metod szczególną uwagę zwracają te, które wykorzystują technologię wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej HIFU. Należy do nich właśnie zabieg wyszczuplający Scizer, dostępny w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie. To zabieg, który został stworzony specjalnie do zwalczania większych depozytów tkanki tłuszczowej i najbardziej opornego cellulitu. Jego ogromnym atutem jest specjalna głowica, która działa aż na głębokości 13 mm, co pozwala na trwałą redukcję tkanki tłuszczowej i szybkie niszczenie komórek tłuszczowych. Dzięki zautomatyzowanej głowicy i głębokiemu działaniu uzyskujemy efekt jednolitej skóry pozbawionej nierówności. Przy pomocy urządzenia Scizer możemy pozbyć się tych niedoskonałości ciała, które bardzo trudno usunąć przy pomocy samej diety i ćwiczeń fizycznych, np. pelikanów na ramionach, bryczesów w okolicy pośladków czy boczków.

Idealna figura bez bólu i okresu rekonwalescencji

Zabieg Scizer charakteryzuje się nie tylko wysoką skutecznością i bezpieczeństwem działania, lecz także bezbolesnym przebiegiem, niewymagającym żadnego okresu rekonwalescencji. Zastosowanie rewolucyjnej głowicy o większej mocy, głębokości i polu działania pozwala osiągnąć niesamowite wyniki redukcji tkanki tłuszczowej w sposób mało bolesny, komfortowy i bez okresu rekonwalescencji. Zabieg nie wymaga hospitalizacji i pozwala na powrót pacjenta do codziennej aktywności bezpośrednio po zakończeniu procedury zabiegowej. Poza regulowanym chłodzeniem, zabieg nie wymaga też zastosowania dodatkowego znieczulenia.

Więcej informacji na temat liposukcji bez skalpela Scizer znajdziesz na stronie Bienkowscy Clinic Bydgoszcz.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ