Vela Shape III to urządzenie, dzięki któremu modelowanie sylwetki, ujędrnianie skóry i redukcja cellulitu są łatwiejsze i skuteczniejsze niż do tej pory. Co ważne, zabieg na ciało i twarz Vela Shape jest bezbolesny, a opinie wielu kobiet potwierdzają, że może być nawet przyjemny! Na czym polega ta innowacyjna metoda odchudzania, ile zabiegów musimy wykonać i kiedy pojawią się oczekiwane efekty?

Dla kogo jest zabieg Vela Shape?

Urządzenie Vela Shape III powstało z myślą o kobietach, które chcą poprawić wygląd swojego ciała. Zdecydowanie najczęściej problemem jest nadmiar tkanki tłuszczowej, która potrafi gromadzić się w bardzo problematycznych miejscach, jak boczki, uda, brzuch, czy podbródek automatycznie zmieniający wygląd twarzy. Specyficzna tkanka tłuszczowa często jest problemem nawet szczupłych kobiet, które pomimo ćwiczeń i diety nie mogą pozbyć się tłuszczu z pewnych partii ciała.

Co bardzo ważne w przypadku nadmiaru tkanki tłuszczowej, Vela Shape działa również ujędrniająco na skórę, która staje gładka, elastyczna i wyraźnie zdrowsza. Jest to bardzo istotne, ponieważ wyszczuplanie ciała często pozostawia nadmiar luźnej skóry, co nie wygląda estetycznie i wielu kobietom przysparza kompleksów. Połączenie redukcji tkanki tłuszczowej z działaniem ujędrniającym sprawia, że Vela Shape to doskonały sposób na cellulit.

Modelowanie sylwetki za pomocą Vela Shape jest więc pomocne w przypadku problemów takich jak:

  • nadmiar tkanki tłuszczowej, np. na brzuchu, na twarzy (podbródek), na udach, ramionach, łydkach, plecach, pośladkach i kolanach;
  • cellulit;
  • wiotka, mało elastyczna skóra.

Vela Shape III – na czym polega zabieg?

Vela Shape III to połączenie dwóch technologii działania:

  • ELOS ™ – wykorzystuje działanie podczerwieni IR oraz bipolarne fale radiowe. Dzięki tej technologii Vela Shape wpływa na podgrzanie tkanki tłuszczowej do ok. 42 stopni. Wysoka temperatura pobudza metabolizm, inicjując rozpad i eliminację komórek tłuszczowych. Obkurczanie włókien kolagenowych sprawia, że skóra po zabiegu Vela Shape III jest jędrna i napięta. Fibroblasty (komórki skóry właściwej) rozpoczynają produkcję nowego kolagenu, co ujędrnia skórę i nadaje jej gęstości.
  • VELA ™ – jest to masaż i działanie podciśnienia, co mechanicznie zwiększa przepływ krwi, a tym samym dotlenia skórę. Masaż w połączeniu z podciśnieniem pobudza syntezę kolagenu oraz usprawnia naturalny drenaż limfatyczny, dzięki czemu komórki tłuszczowe rozbite pod wpływem temperatury są szybciej usuwane z organizmu.

Modelowanie sylwetki – kiedy będą widoczne efekty?

Już pierwszy zabieg modelowania sylwetki Vela Shape III daje wyraźną poprawę wyglądu skóry. Po pierwszej sesji komórki tłuszczowe ulegają rozbiciu i następuje stopniowa redukcja obwodu tkanki tłuszczowej. Po pierwszym zabiegu Vela Shape możemy liczyć na efekty takie jak:

  • znaczna poprawa napięcia skóry,
  • ujędrnienie i zagęszczenie tkanki skórnej,
  • wygładzenie cellulitu.

W zależności od grubości warstwy tłuszczu, kondycji skóry oraz oczekiwań Pacjenta specjaliści z Beauty Skin w Warszawie zalecają powtarzanie zabiegu Vela Shape 4-6 razy z częstotliwością co tydzień. Po pełnej serii zabiegów Vela Shape dobieranej indywidualnie następuje redukcja tkanki tłuszczowej, co jest widoczne w postaci wyszczuplenia ciała o 2-7 cm w obwodzie.

Czy zabieg Vela Shape jest bolesny i czy może wywoływać skutki uboczne?

W trakcie zabiegu Vela Shape Pacjent odczuwa jedynie delikatne ciepło oraz zasysanie fałdu skórnego pod wpływem masażu w podciśnieniu. Odczucia te określane są jako przyjemne i odprężające. Cały zabieg, w zależności od partii ciała, trwa ok. 60 minut. Bezpośrednio po Vela Shape skóra może być rozgrzana i lekko zaczerwieniona, co jednak szybko zanika, już po kilkudziesięciu minutach. Zabieg  Vela Shape jest bezpieczny, a skutki uboczne nie występują.

Nie ma potrzeby rekonwalescencji, czy specjalnego przygotowania przed i po zabiegu. Jedyne, o czym warto pamiętać to wypicie przynajmniej 2 litrów wody przed zabiegiem oraz zwiększenie aktywności fizycznej, co przyśpieszy i ułatwi eliminację komórek tłuszczowych przez układ limfatyczny.

Jeśli chcesz poprawić swój wygląd poprzez ujędrnienie ciała, redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej – skorzystaj z zabiegu modelowania sylwetki w Klinice Beauty Skin w Warszawie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ